Спа центр оздоровчого комплексу «СВІТЯЗЬ» в Трускавці

Трускавець за правом вважається одним із кращих оздоровчих міст України. Лікувальні процедури  — це дійсно дуже корисно, але іноді хочеться просто розслабитися та відпочити. У цьому вам зможе допомогти наш центр SPA, у комплексі курортно-готельного типу «Свитязь».

Корисні властивості лікувальних вод Трускавця відомі по всій Україні та за її межами. Сюди їдуть з різними проблемами здоров'я, а також просто для поліпшення загального стану організму. У «Свитязі» ви зможете отримати від відпочинку максимальну користь, адже окрім готелю та SPA центру у нас є оздоровчий комплекс, ресторан та затишний парк.

СПА відпочинок в Карпатах: якими послугами ви зможете скористатися в SPA-центрі «Свитязя»

Для комфортного й приємного проведення часу ми підготували для своїх відвідувачів розкішний критий басейн з водоспадом (10х5 метрів) та розслаблюючий джакузі на 6 осіб. Що стосується списку додаткових процедур, то у Трускавці наш СПА-готель вважається одним із лідерів у цьому плані:

  • Банний комплекс. Взимку, а також у перехідні періоди, організм стає вразливим перед вірусами. Погода загалом похмура, сонце заходить рано, що (як вже довели вчені) негативно позначається на настрої людини. Відвідування лазні допоможе зняти втому, стрес, відновити сили та просто добре провести час;
  • Фінська сауна. Можливості нашого СПА у Трускавці націлені не тільки на відпочинок, а й на зміцнення здоров'я відвідувачів. Зміст даної процедури полягає у створенні умов з високою температурою та низьким рівнем вологості. Це допомагає прогріти тіло, заспокоїти нервову систему та позбутися зайвої ваги;
  • Римська парна. На відміну від класичних парилок, в кімнаті зберігається порівняно невисока температура (близько 45 градусів). Рівень вологості при цьому істотний, що сприяє очищенню та загальному оздоровленню організму;

Фахівці нашого СПА-центру в Трускавці допоможуть вам підібрати оптимальний набір процедур, враховуючи побажання та поточний стан здоров'я.

  • Апаратна косметологія. Обгортання, антицелюлітна програма;
  • Широкий вибір масажів. Класичний, медовий, вакуумний, а також масаж бамбуковими паличками.

Окрім відпочинку у SPA басейні або сауні, ви зможете зміцнити своє здоров'я за допомогою занять у фітнес-залі. Для цього є всі потрібні тренажери (велотренажер, бігова доріжка, орбітрек та багато іншого).

Медичні фахівці оздоровчого центру «Свитязь» складуть для вас оптимальний список водних та фізіотерапевтичних призначень. У тому числі й бажаних процедур в SPA.