Лікувальні програми

ЛІКУВАЛЬНА ПРОГРАМА «КЛІНІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ COVID-19»


Умови приймання на реабілітацію:  не раніше 10 днів після завершення стаціонарного чи амбулаторного лікування із випискою з медичної карти та підтвердженим  від’ємним ПЛР.

Тривалість програми: 11 днів.

Протипоказання: гострі інфекційні захворювання, важкі супутні захворювання, які можуть перешкоджати проведенню реабілітації, важкі порушення серцево-судинної системи (стан після інфаркту міокарду не швидше 6 міс., стенокардія,  рефрактерне легеневе серце, злоякісна гіпертензія, застійна серцева недостатність), ниркова та печінкова недостатність в термінальній стадії, онкологічні захворювання поза зоною ремісії, дихальна недостатність 3 -4 ступеня.

Додаткові контрольні обстеження на базі нашого медичного центру в перші дні реабілітації:

 1. Комплексна консультація кардіолога з проведенням ЕКГ та Ехо серця.
 2. Комплексна експертна ультразвукова діагностика черевної порожнини з еластографією печінки та доплерографією селезінки.
 3. УЗД нирок та доплерографія судин нирок
 4. УЗД судин нижніх кінцівок.
 5. Біохімічне дослідження крові: С-реактивний білок, Д-димери, печінкові проби, ниркові проби, ліпідограма, калій та магній, глюкоза крові.
 6. Аналіз крові на вітамін Д.
 7. Загальний клінічний аналіз крові.
 8. Загальний клінічний аналіз сечі.
 

Переглянути, що входить в програму «КЛІНІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ COVID-19»

Загальна вартість Програми :  17 290 грн

Акційна ціна: 14 990 грн ( знижка 2300 грн).

Наші фахівці допоможуть персоналізовано саме Вам відновитись - швидко і якісно, а основне безпечно.

Лікар куратор має право на корекцію кількості та наповнення медичних процедур в залежності від  клінічного стану пацієнта. При наявності протипоказів до певних процедур, які з’ясувались в ході реабілітації, вони не назначаються, а проводиться рівнозначна заміна процедур   погоджених  з пацієнтом.

При самостійній відмові від процедур грошові кошти не повертаються, процедури не замінюються.

Програму веде персонально головний лікар  медичного центру разом із мультидисциплінарною командою наших лікарів, а саме: кардіолога, уролога, терапевта, ортопеда-травматолога, арт-терапевта, лікаря функціональної діагностики. Саме це дозволяє досягнути максимальної ефективності.

На весь термін програми надаємо індивідуальний медсестринський супровід.

Програма  розроблена Скурчанським П.М. - експертом з лікування та оздоровлення у Трускавці, головним лікарем медичного центру  курортно-готельного комплексу  «СВИТЯЗЬ».

Лікувальна програма «Життя з діабетом»

Діабет - одна з найпоширеніших захворювань сучасності, і в той же час воно найпідступніше. Дуже часто люди не здогадуються, що живуть з підвищеним рівнем цукру в крові, а на неконтрольовану спрагу уваги майже не звертають. Тим не менше, діабет впливає на всі системи організму, наслідки його різноманітні і прогресують у часі. Найперше по чому «б’є» діабет це ваші судини, зір, та нирки. На щастя, людський організм має значні ресурси для відновлення і підтримки необхідного балансу життєвих функцій. Організму потрібен комплекс заходів з покращення функцій усіх органів.

Медиками Лікувально-оздоровчого центру «Свитязь» розроблена комплексна програма «Життя з діабетом», яка розрахована на 12 днів. Програмою передбачено проходження лабораторних досліджень, прийом цілющого джерела «Нафтуся», комплекс фізіотерапевтичних процедур, прийом сухих вуглекислих ванн, медичні масажі, гідромасажі органів тазі та нижніх кінцівок з екстрактом кінського каштану та інші.

Мета програми:

 1. Зниження рівня цукру та холестерину в крові
 2. Відновлення еластичності судин
 3. Покращення роботи сечовидільної системи
 4. Покращення роботи підшлункової залози
 5. Стабілізація артеріальну тиску у гіпертоніків

Впродовж 12 днів гості перебувають під наглядом лікарів Лікувально-оздоровчого центру, оздоровлюються і відпочивають у приємній атмосфері готелю «Свитязь».

Вартість програми «Життя з діабетом» - 12 660 грн

Переглянути, що входить в програму "Життя з діабетом"


Додатково оплачується вартість харчування:
повний пансіон «шведський стіл» – 6 480 грнПрограма «Детокс»

Детокс – це не просто очищення організму від шлаків, це цілий спектр лікувально-оздоровчих процедур, які спрямовані на очищення і відновлення усіх органів організму. Помірний ритм життя в курортному місті Трускавець, а також спокійна атмосфера, яка панує в готелі «Свитязь» також сприяють «детоксикації» організму, адже доведено, що хороше самопочуття в першу чергу зароджується у нашій свідомості.

Варто звернути особливу увагу на те, що детокс це не просто дієт - це вже повноцінне лікування, і вже тому проводити його самостійно вкрай небезпечно. У детокс-програми від курортно-готельного комплексу «Свитязь» входять комплексні обстеження органів, біохімічні аналізи крові, різноманітні фізіотерапевтичні та бальнеологічні процедури. Під час Детокс-програми рекомендуються часті відвідування саун і парних, велика увага надається масажам та різноманітним обгортанням і маскам для тіла. І звісно, увесь час оздоровчої програми пацієнти перебувають під наглядом медиків курортно-готельного комплексу «Свитязь».

Мета програми:

 1. очищення організму
 2. відновлення сил
 3. підняття імунітету
 4. ліквідація синдрому «постійної втоми»

У курортно готельному комплексі «Свитязь» розроблено два види детокс-програм – на 6 днів та на 12 днів. Кожна з них допоможе відчути прилив бадьорості та додасть сил.
Вартість програми на 6 днів – 9 560 грн

Переглянути, що входить в програму "Детокс 6 днів"
Додатково оплачується вартість харчування:
повний пансіон «шведський стіл» – 3 240 грн
 

Вартість програми на 12 днів - 16 870 грн

Переглянути, що входить в програму "Детокс 12 днів"
Додатково оплачується вартість харчування:
повний пансіон «шведський стіл» – 6 480 грн