Лікувальні програми

Лікувальна програма «Життя з діабетом»

Діабет - одна з найпоширеніших захворювань сучасності, і в той же час воно найпідступніше. Дуже часто люди не здогадуються, що живуть з підвищеним рівнем цукру в крові, а на неконтрольовану спрагу уваги майже не звертають. Тим не менше, діабет впливає на всі системи організму, наслідки його різноманітні і прогресують у часі. Найперше по чому «б’є» діабет це ваші судини, зір, та нирки. На щастя, людський організм має значні ресурси для відновлення і підтримки необхідного балансу життєвих функцій. Організму потрібен комплекс заходів з покращення функцій усіх органів.

Медиками Лікувально-оздоровчого центру «Свитязь» розроблена комплексна програма «Життя з діабетом», яка розрахована на 12 днів. Програмою передбачено проходження лабораторних досліджень, прийом цілющого джерела «Нафтуся», комплекс фізіотерапевтичних процедур, прийом сухих вуглекислих ванн, медичні масажі, гідромасажі органів тазі та нижніх кінцівок з екстрактом кінського каштану та інші.

Мета програми:

  1. Зниження рівня цукру та холестерину в крові
  2. Відновлення еластичності судин
  3. Покращення роботи сечовидільної системи
  4. Покращення роботи підшлункової залози
  5. Стабілізація артеріальну тиску у гіпертоніків

Впродовж 12 днів гості перебувають під наглядом лікарів Лікувально-оздоровчого центру, оздоровлюються і відпочивають у приємній атмосфері готелю «Свитязь».

Вартість програми «Життя з діабетом» - 12 660 грн

Переглянути, що входить в програму "Життя з діабетом"
 


Додатково оплачується вартість харчування:
повний пансіон «шведський стіл» – 5 520 грн


 Програма «Детокс»

Детокс – це не просто очищення організму від шлаків, це цілий спектр лікувально-оздоровчих процедур, які спрямовані на очищення і відновлення усіх органів організму. Помірний ритм життя в курортному місті Трускавець, а також спокійна атмосфера, яка панує в готелі «Свитязь» також сприяють «детоксикації» організму, адже доведено, що хороше самопочуття в першу чергу зароджується у нашій свідомості.

Варто звернути особливу увагу на те, що детокс це не просто дієт - це вже повноцінне лікування, і вже тому проводити його самостійно вкрай небезпечно. У детокс-програми від курортно-готельного комплексу «Свитязь» входять комплексні обстеження органів, біохімічні аналізи крові, різноманітні фізіотерапевтичні та бальнеологічні процедури. Під час Детокс-програми рекомендуються часті відвідування саун і парних, велика увага надається масажам та різноманітним обгортанням і маскам для тіла. І звісно, увесь час оздоровчої програми пацієнти перебувають під наглядом медиків курортно-готельного комплексу «Свитязь».

Мета програми:

  1. очищення організму
  2. відновлення сил
  3. підняття імунітету
  4. ліквідація синдрому «постійної втоми»

У курортно готельному комплексі «Свитязь» розроблено два види детокс-програм – на 6 днів та на 12 днів. Кожна з них допоможе відчути прилив бадьорості та додасть сил.
Вартість програми на 6 днів – 9 560 грн

Переглянути, що входить в програму "Детокс 6 днів"
Додатково оплачується вартість харчування:
повний пансіон «шведський стіл» – 2 760 грн
 

Вартість програми на 12 днів - 16 870 грн

Переглянути, що входить в програму "Детокс 12 днів"
Додатково оплачується вартість харчування:
повний пансіон «шведський стіл» – 5 520 грн