Новини

Йодобромні ванни

Йодобромні ванни часто використовують у санаторно-курортному лікуванні. Їх традиційно рекомендують проходити людям, які страждають від розладів нервової системи  та мають серцево-судинні захворювання, розлади опорно-рухового апарату, гінекологічні та ендокринні.

Йодобромні ванни завдяки поєднанню іонів йоду і брому мають дуже великий позитивний спектр впливу на організм людини. Іони йоду, проникаючи через шкіру, активують функції щитоподібної залози, що сприяє нормалізації обміну речовин. Ці ванни стимулюють захисні сили організму і сприяють підвищенню імунітету.  Під впливом повторних курсів лікування   сповільнюється розвиток атеросклерозу і знижується схильність до тромбоутворення. Даний вид ванн дуже м’яко впливає на серцево судинну систему, що дозволяє їх активно використовувати при лікуванні людей поважного віку з мінімальними ризиком для їхнього здоров’я.

Протипоказані йодобромні  ванни хворим з будь-якими  гострими захворюваннями і захворюваннями в стадії загострення, хворим з тяжкими серцево-судинними захворюваннями, виснаженим,  а також онкологічним хворим.
← ВСІ НОВИНИ