Новини

Скипидарні ванни

Скипидар -  це натуральна речовина, що міститься  в смолі хвойних дерев  і є універсальним  лікарським засобом при лікуванні безлічі захворювань. Скипидар отримують методом спеціальної обробки живиці, що виділяється  із  порізів та тріщин  хвойних порід дерев (сосна, модрина, кедр, ялиця та ін.).  Доведено, що на Західній Україні, в  Карпатських регіонах, де хвойних порід є багато, живицю здавна використовували як антисептичний та бактероцидний засіб для лікування ран, флегмон, трофічних виразок та опіків.

Для приготування скипидарних використовують кілька субстанцій – розчин або емульсію. В готелі «Свитязь»  використовують так званий жовтий розчин скипидар. Основним лікувальним компонентом скипидару є терпеноїдні речовини, які надають знеболюючий ефект, що полегшує перебіг таких захворювань, як люмбаго, артрози, невралгії.  

Ванни із жовтим розчином скипидару допомагають знижувати артеріальний тиск, відновлюють нервові клітини, особливо після перенесеного інсульту і мієлопатії та  при інших захворюваннях нервової системи.

← ВСІ НОВИНИ