Новини

Фотовакуумний електростимулятор ЛОДАП-Е

«Чоловік може пережити у своєму житті все: землетрус, епідемії, важку хворобу, будь-які форми духовних тортур, але найжахливіша трагедія, яка з ним може статися, є і буде залишатися – це трагедія його спальні» (Лев Толстой)

Одним з питань, з якими пацієнти звертаються до андролога, є передчасне сім'явиверження (ПС), що полягає в прискореному статевого акті в межах від однієї хвилини після початку і в неконтрольованому настанні оргазму. Це один з найпоширеніших видів еректильної дисфункції. Інший вид дисфункції проявляється в ослабленні ерекції, зменшенні тривалості статевого акту, притупленні оргазму.

Найбільш результативним засобом для відновлення  повноцінних функцій статевого члена є вакуумний масаж.

ЛОД-терапія задіює  раніше не функціонуючі капіляри, сприяє нормальному наповненню кров'ю кавернозних тіл, відновлює працездатність баро, термо, хеморецепторів органу і нормалізує їх вплив через спинальні центри на кору головного мозку.

Досить 10 сеансів, щоб за рахунок насичення киснем тканин і відновлення обмінних процесів поліпшити ранкові ерекції і досягти повноцінних статевих актів.

ЛІкарями доведено, що метод фотовакуумної  електростимуляції  ефективний при лікуванні та профілактиці всіх видів статевих розладів та імпотенції. Ефективність лікування еректильної дисфункції за допомогою фотовакуумного електростимулятора «ЛОДАП-Е» становить 92%.

← ВСІ НОВИНИ