Новини

ВАННИ З МІНЕРАЛЬНОЮ ВОДОЮ

Мінеральна ванна  діє, в першу чергу, на серцево-судинну і нервову системи,  сприяє  тренуванню серця і судин. Врівноважує  процеси у центральній нервовій системі, нормалізує  обмін речовин, діяльність залоз внутрішньої секреції. Тепло, яке поглинається організмом, під час процедури розширює поверхневі судини шкіри і збільшує  її  кровообіг.  При цьому доведено, що він збільшується в ½ рази більше у ванні з мінеральною водою, ніж у цій самій ванні з прісною водою. Наявність в мінеральній воді солей зумовлює її лікувальну дію. Солі, осідаючи  тонким шаром на поверхні тіла, вже під час процедури і після неї  викликають подразнення рецепторів шкіри. Тому протягом години після мінеральної ванни не рекомендується приймати жодної іншої водної процедури. Проникаючи  через неушкоджену шкіру, іони потрапляють в тканини і  кров, безпосередньо впливаючи на функцію органів і систем.

Одним із різновидів мінеральних ванн є  мінеральні ванни з ароматерапією.  Тут  оздоровчі властивості мінералів доповнюються ефективними перозонами –  концентрати для ванн на основі натуральних (!) компонентів. В  медичному комплексі готелю «Свитязь»  вам запропонують наступні перозони: валеріану, розмарин, кінський каштан, піментол, дерматологічний та ревматологічний. 

Показання до застосування: захворювання серця і судин, опорно-рухового апарату (суглобів, зв’язок, м’язів), нервової системи, при гінекологічних захворюваннях, ожирінні  І-ІІІ ступеня.

Протипокази: гострі запальні захворювання  чи загострення хронічних захворювань внутрішніх органів,  гіпотонічна хвороба, рецидивуючий тромбофлебіт, ішемічна хвороба серця, стенокардія напруги ІІІ-ІV функціонального класу, мокнучі дерматити.

  

← ВСІ НОВИНИ