Новини

Ми стаємо екологічнішими!

Напевно багато хто вже чув про нещодавно ухвалений закон, згідно з яким до 2022 року в нашій країні використання пластикових пакетів буде скорочено до мінімуму. Таким чином, Україна приєдналася до десятків країн, які повністю або частково заборонили реалізацію пластикових пакетів на своїй території. Але це ще не все. Вже зараз Міністерство енергетики та навколишнього середовища розробляє законопроект про заборону одноразових виробів із пластику.

Чому ми вам все це розповідаємо? Ніхто не стане сперечатися з тим, що хоча пластик і шкідливий для навколишнього середовища, але зовсім обійтися без нього не можна. І якщо кожен з нас, по можливості, скоротить його використання в роботі та побуті до мінімуму, то планета стане набагато чистішою вже в самий найближчий час.

Саме тому ми вирішили перейняти досвід великих мережевих готелів: відтепер у нас не буде одноразових упаковок для гігієнічних засобів. Мило, шампунь і гель для душу стануть доступними тільки в дозаторах. Незліченні пластикові пляшки та поліетиленові упаковки замінять пристрої багаторазового використання.

Як відомо, одноразові упаковки для гігієнічних засобів наносять незрівнянно більшої шкоди екології, ніж звичайні пластикові пляшки. Якщо пляшки з пластика придатні для сортування і переробки, то упаковки з-під мила потрапляють просто в звичайне сміття.

Наприклад, в Чехії вже є практика встановлення в супермаркетах спеціальних машин для продажу шампуню на розлив. Фахівці підрахували, що використання всього восьми таких апаратів скоротить кількість відходів з пластика на 5 тис. тонн на рік.

Дане рішення для нас є більш затратним, ніж закупівля одноразових засобів. Проте, ми свідомо йдемо на цей крок - з турботою про клієнтів "Свитязя", і в надії зробити планету чистішою для всіх нас.

← ВСІ НОВИНИ