Внутрішньовенна озонотерапія

Внутрішньовенна озонотерапія — це терапевтична методика, яка благотворно впливає на масу процесів в організмі. Лікувальна дія озонотерапії обумовлена вступом озону в певні хімічні реакції з жирними кислотами, які присутні в мембранах еритроцитів. В результаті цих реакцій утворюються пероксиди — хімічні сполуки швидкореагуючого типу, що сприяють з'єднанню кисню в крові. В результаті вміст кисню в клітинах збільшується в 2 рази, що позитивно позначається на роботі абсолютно всіх систем та органів.

Що лікує озонотерапія? Якщо говорити про терапевтичний ефект, то концентрований озон здатний показати протизапальну, противірусну, антибактеріальну, антигрибкову, імуномодулюючу, а також знеболюючу дію. Головна мета проведення процедури — поліпшити кровообіг в капілярах (дрібних судинах), що призводить до насичення клітин киснем. Серед головних позитивних сторін процедури:

 1. Хороша переносимість пацієнтами.
 2. Висока ефективність при багатьох захворюваннях.
 3. Простота в плані проведення.

Найрезультативніший метод — внутрішньовенне введення озону, але крім нього існує також і внутрішньосуглобова, підшкірна, внутрішньопорожнинна озонотерапія.

Деякі тонкощі проведення процедури та її результат

В кров озон може вводитися крапельно або струйно. У будь-якому випадку попередньо він змішується з фізіологічним розчином або кров'ю пацієнта. Вищеописані лікувальні властивості обумовлені підвищеною окислювальною здатністью — при надходженні у кров озон формує молекули озоніди, які активізують ферментні процеси в клітинах. Ці процеси дозволяють домогтися посилення метаболізму, зменшення вираженості больового синдрому, підвищення імунітету і сприяють загальної детоксикації організму.

Якщо детальніше розглянути всі ефекти від процедури, то вони будуть наступними:

 1. Детоксикація — ефективний вивід токсичних речовин з організму.
 2. Антимікробний ефект — озон може знищити масу хвороботворних видів мікробів.
 3. Противірусна дія — газ руйнує також і віруси (навіть ті, які стійкі до противірусних ліків).
 4. Ліполіз — розщеплення клітин жиру, прискорення метаболізму в підшкірно-жировій клітковині.
 5. Окислювальний ефект — вступ в реакцію з різними негативними утвореннями і їх подальше руйнування.
 6. Антибактеріальна дія — усунення бактерій, які стійко переносять антибактеріальну терапію.
 7. Стимуляція синтезу АТФ — ефективне позбавлення від втоми.
 8. Антигіпоксична дія — швидка доставка кисню в абсолютно усі тканини органів людини.

Скільки потрібно процедур для озонотерапії

Озонотерапія — це завжди курсове лікування, так як одного разу виконана процедура не здатна привести до якогось відчутного результату або значного поліпшення стану пацієнта. Скільки потрібно процедур для досягнення ефекту і які є особливості проведення цієї терапії при різних цілях:

 • Стандартне лікування — 10-15 ін'єкцій з перервою між ними по 1-3 дні. Перші позитивні ефекти можна спостерігати після 2-го сеансу.
 • Тривалість сеансу складає близько 30-и хвилин. Після проведення пацієнту рекомендується полежати протягом 15-и хвилин.
 • Мінімальний курс повинен включати 6-8 процедур, але в деяких випадках потрібне проведення до 15-ї сеансів, що визначає лікар, орієнтуючись на стан пацієнта.
 • Іноді лікарі призначають більш інтенсивне — щоденне проведення озонотерапії (або через день) і максимальні перерви між сеансами в такому випадку можуть становити 4 дня.
 • Якщо озонотерапія призначена в якості підтримуючого лікувального заходу, її рекомендується виконувати 1 раз на тиждень або 1 раз на 2 тижні.

Успішність лікувальних заходів перевіряється опитуванням пацієнта про його самопочуття і підтверджується лабораторними дослідженнями.

Показання до внутрішньовенної озонотерапії

В цілому терапія озоном рекомендується докторами при лікуванні понад сотні різних недуг. Також процедуру проводять для омолодження організму, підвищення опірності імунітету різним зовнішнім агресивним чинникам і стресам.

Конкретні показання такі:

 • судинний атеросклероз (головного мозку і серця), «скачущий» артеріальний тиск та інші недуги, пов'язані з порушеннями роботи артеріального кровотоку або дефіцитом кисню;
 • тонзиліт, ГРВІ, синусит, ІПСШ, пієлонефрит, пневмонія, бронхіт і подібні захворювання, викликані грибками, бактеріями і вірусами;
 • хронічна втома, часті алергічні реакції на різні подразники і стани, пов'язані з порушеннями в роботі імунної системи;
 • цукровий діабет будь-якого типу, ожиріння і патології, які почали розвиватися через неправильний жировий і вуглеводний обмін.

У дерматології озонотерапія використовується для нормалізації зовнішнього вигляду і стану шкіри, лікування вугрової висипки, зморшок, целюліту, екземи тощо.

Ціни на внутрішньовенну озонотерапію в комплексі СвИтязь

У нашому оздоровчому комплексі ви можете пройти повний курс озонотерапії за одними з найвигідніших цін в Україні. Ми пропонуємо вам позбавитися від багатьох недуг і обридлих проблем максимально ефективним, безболісним і доступним шляхом. Щоб переконатися в низькій вартості процедури, просто зв'яжіться з нашим менеджером і розкажіть про свою проблему — він проведе приблизні розрахунки і повідомить, у скільки обійдеться лікування в вашому конкретному випадку.

Відгуки про внутрішньовенної озонотерапії

Спираючись на свій досвід ми можемо відзначити, що в більшості випадків відгуки про процедуру позитивні. Пацієнти відзначають значне поліпшення свого стану, що також підтверджується подальшими лабораторними дослідженнями. Негативні наслідки після проведення озонотерапії не спостерігається в 99,9% випадків.

Доктора з різних міст України також добре відгукуються про застосування терапії озоном. Вони говорять про швидке настання позитивної динаміки при лікуванні різних недуг — поліпшення спостерігаються буквально після 2-3-х сеансів. Також відгуки лікарів містять інформацію про повне позбавлення від деяких захворювань після проходження повного курсу озонотерапії.