Дарсонвалізація

Дарсонвалізація — це методика фізіотерапії, що базується на високочастотних імпульсах змінного струму при низькій напрузі. Дарсонвалізація використовується як в медицині (урологія, хірургія), так і в косметології.

Показання та протипоказання

Дарсонвалізація - фізіотерапевтична процедура, яка проводиться в двох випадках:

  1. При проблемах зі шкірою обличчя (вугрі, надмірна жирність і т.п.);
  2. При вікових змінах шкіри (наприклад, поява зморшок).

Також ми часто проводимо цю процедуру при випаданні волосся, занадто повільному або дуже швидкому їх зростанню. Крім усього іншого, дарсонвалізація допомагає при целюліті, початковій стадії варикозу, набряках ніг і т.п.

У дарсонвалізації є і протипоказання:

  • захворювання серця;
  • психічні розлади;
  • вагітність;
  • онкологія;
  • деякі шкірні захворювання.

 

Дарсонвалізація шкіри обличчя: особливості процедури

Спочатку лікар підбирає електрод, з яким буде працювати. Зазвичай для обробки шкіри обличчя використовується грибоподібний електрод, який повністю стерилізується і витирається насухо.

Шкіра обличчя також ретельно миється і витирається насухо. Косметика, бруд, сальна плівка - все це забирається звичайними милом з водою або тоніком. Після цих процедур все готово для проведення дарсонвалізації.

Сама процедура виконується, коли пацієнт сидить або лежить. На ньому не повинно бути ніяких металевих предметів. Доктор регулює силу струму, спираючись на чутливість пацієнта. Пацієнт, при цьому, може бачити іскри, чути тріск, відчувати запах озону.

Дарсонвалізація волосся

Дарсонвалізація волосся також починається з підготовки апарату і шкіри голови. Форма електрода при такій процедурі має вигляд гребінця. Разом з нею використовується продовгуватий або грибоподібний електрод.

Після проведення процедури ріст волосся прискорюється, самі вони стають міцними і шовковистим. За 3-4 сеанси можна повністю позбутися від жирності волосся і лупи на голові.

Відгуки про дарсонвалізації

Наші задоволені клієнти відгукуються про дарсонвалізації, як про найшвидшу методику для вирішення проблем з волоссям і шкірою. Пройшовши повний курс лікування, 99% з них повністю забули, що таке жирне волосся і проблемна шкіра.